Jaroslav Žemlička - TB Baits

Je mi 28 let a pocházím z Hořovic u Berouna. Mezi moje největší koníčky patří cyklistika, cestování a především hokej, který jsem kdysi hrával na vysoké úrovni. Nyní se snažím věnovat co nejvíce kaprařině, která mě naplňuje a obohacuje o mnoho zážitků a díky zkušenostem, které získávám při každém lovu velkých kaprů, se posouvám dál.

K této zálibě mě přivedl můj děda, který působil mnoho let v místní organizaci jako předseda. Již v útlém věku jsem se naučil mnoho zajímavých nezbytností ohledně rybaření, které využívám dodnes. Postupem času jsem se však zamiloval do velkých kaprů, pro mě je to dnes no. 1. Od doby, kdy jsme s mým bratrem získali řidičské oprávnění, snažíme se vyrážet na co nejlepší vody, jak zahraniční, tak místní. A to nám vydrželo dodnes.

Dříve jsem spolupracoval i s jinými firmami, poté jsem se seznámil s Tomášem Blažkem, který mi navrhnul vyzkoušet jeho produkty. Protože jsem nějakou dobu sledoval jeho výsledky a „rybářské trofeje“, neváhal jsem ani minutu a souhlasil jsem. K dnešnímu datu je to již několik let, kdy se můj názor na produkty od Toma utvrdil, že jsou jedinečné. Tyto skvělé produkty používám na všech vodách, a přestože i zdejším kaprům chutná Tomášovo boilies, tak se nejraději vydávám na zahraniční dobrodružství, kde můžu bezstarostně chytat obří úlovky 24 hodin v kuse.

Ten pocit blaženosti, který mě zaplavuje při každé výpravě a každém úlovku je nenahraditelný, a proto všem nadšeným rybářům přeji, ať žijí svůj sen, jako žiji já…