Martin Pavlík - TB Baits

Zdravím přátelé cechu rybářského. Rozepisovat se o tom, kdo a co mě přivedlo k rybařině je asi zbytečné. Začátky u mě byly, jako u každého z Vás obdobné. Daleko podstatnější bylo to, kam začaly směřovat mé rybářské kroky, s kým jsem se v té době stýkal a s kým jsem trávil čas u vody. Je to neuvěřitelné, jak čas letí. V roce 2007 jsem se na rybářských závodech poznal s Tomášem Blažkem. Byl to právě tento „kluk“, od kterého jsem se mohl mnoho užitečných věcí naučit a stále mi má co dát. Jakákoli chvíle strávená s Tomášem u vody je vždy užitečná, jelikož je pořád co zdokonalovat. Není ostuda toto přiznat. Tomáš takto zasvětil do ducha „velké“ kaprařiny celou řadu osob. Bohužel někteří na toto rychle zapomínají.

Strašně rád vzpomínám především na první cesty na legendární francouzská jezera, kde jsem díky informacím právě od Tomáše nachytal krásné ryby.

I tyto začátky ve mně zanechaly nepopsatelné dojmy a zážitky. Z těchto důvodů i v současné době preferuji chytání na jezerech a pískovnách. Pro mě je rybaření opravdu nádherným odpočinkem, a to i vzhledem k tomu, že chvíle u vody trávíme společně s mou přítelkyní.

Jsem přesvědčen, že i díky boilie od TB BAITS strávím u vody ještě mnoho krásných chvil a zažiju nevšední zážitky. Tomu věřím a na to se těším.

Takže děkuji.